Automatyka i Robotyka

bioloid.jpg

Witamy na stronie studiów drugiego stopnia „Automatyka i Robotyka” w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej!

1 sierpnia 2012 r. rozpoczyna się rekrutacja na studia II stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka, która potrwa do 31 sierpnia. Zajęcia rozpoczynają się 1 października 2012 r. Przewidziany limit miejsc – 30 osób.

Serdecznie zapraszamy!

Kogo poszukujemy?

  • absolwentów studiów pierwszego stopnia Automatyki i Robotyki, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje;
  • absolwentów studiów pierwszego stopnia innych, pokrewnych kierunków, którzy chcą uzyskać ciekawą i cenioną na rynku pracy specjalizację;
  • absolwentów studiów pierwszego stopnia kierunków tematycznie odległych od Automatyki i Robotyki, którzy chcą przekwalifikować się i zwiększyć szansę znalezienia atrakcyjnej pracy.

Dlaczego warto?

  • Nasze studia są bezpłatne i realizowane w trybie stacjonarnym. Istnieje także możliwość ubiegania się o stypendia naukowe oraz socjalne. Jest to doskonała alternatywa dla innych, płatnych możliwości podnoszenia lub poszerzania swoich kwalifikacji dostępnych na rynku
  • Na naszych studiach zgłębisz nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale zyskasz też możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Nasi studenci biorą udział w wielu projektach badawczych, realizowanych zarówno samodzielnie przez naszą uczelnie, jak i we współpracy z firmami zewnętrznymi – potencjalnymi pracodawcami. Poznaj opinie osób, które uczestniczyły w projektach.
  • Uczymy naszych studentów szerokiego spojrzenia na omawiane zagadnienia – zyskują oni dużą samodzielność i elastyczność w rozwiązywaniu rozmaitych problemów. Dzięki temu nasi studenci dysponują umiejętnościami pozwalającymi na dalsze samokształcenie, a tym samym na elastyczne dostosowywanie się do zmieniających się warunków na rynku pracy.

Co wyróżnia nasze studia?

  • Dyplom najlepszej uczelni technicznej w Polsce – po ukończeniu naszych studiów uczestnik otrzymuje dyplom sygnowany przez Politechnikę Warszawską, od lat najlepszej uczelni technicznej w Polsce. Według "Rzeczpospolitej" najwięcej managerów wysokiego szczebla w pięciuset największych spółkach w Polsce ukończyła PW. Instytut Automatyki i Informatyki Stosowanej to także rozpoznawalna i ceniona przez pracodawców marka. Poznaj opinie pracodawców.
  • Współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowymi oraz firmami, zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach tej współpracy studenci otrzymują możliwość wyjazdu do renomowanych uczelni na całym świecie oraz uczestniczenia w realnych projektach badawczych i poznania ich od strony biznesowej.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich o bogatym dorobku dydaktycznym i naukowym.